Guestbook

Date: 21/06/2017

By: WilliamFreli

Subject: Excellent Tailor made Lab Reports for Your Educational Success


—————

Date: 01/12/2011

By: ♥ Girl20pretty ♥

Subject: ..

Please visit compared to *thanks* ♥ yes this is a free social network chat under www.supondo.com ♥

—————

Date: 03/03/2011

By: Michael

Subject: FileNote

Snažím se stáhnout z odkazu FileNote https://drop.io/filenote, ale mám jeden soubor nebyl nalezen nebo časový limit. Dokážete vyřešit?

—————

Date: 11/03/2011

By: Edo

Subject: Re: FileNote

https://edo-vucurovic.blogspot.com/

—————

Date: 12/01/2010

By: dron

Subject: baf :-)

cau omego! jak ti dupou kralici? :-)

—————

Date: 19/01/2009

By: marwin

Subject: mb

Tak jsem se pokochal tim novym embeckem. Doma uz jsem to ukecal, takze prachy jsou pripravene! Doufam, ze to bude supito presto:). Fcera bylo pozde!

—————

Date: 09/10/2008

By: Chris Cooper

Subject: Thanks for your work ...

Just added you to PsionWiki, which is at https://psionwiki.wikidot.com/psionwiki-home-page . Hope you'll come along and join in there!

—————

Date: 06/06/2008

By: cream

Subject: Gde je ta legendarní CHR$avá mjůzik ?

Zajisté Nejvyšší z nejvyšších zamýšlel stvořit naprosto dokonalou studnici poznání dávného moudra našich předků, osmibitových kopulátorů, jatých omezenými možnostmi tehdejších křemíkových kmitů - avšak jedna věc mu naprosto fatálním způsobem, který by mohl negativně ovlivnit světovou taneční scénu v úpatí Bělokarpatských hvozdů, zcela unikla - gde je ta progresivní, zcela osobitní hudba která dohnala Atari k implementaci pětikolíku svaté trojice MIDI (in-out-thru, u Atari pouze in-out a orgasmus) ??? Proč zde nezazní Beepy monumentálního tříkanálového zvukového zvukového čipa ??? Bůh nasyť zvlhlé ucho hudebníka !!!

—————

Date: 06/06/2008

By: Omega

Subject: Re: Gde je ta legendarní CHR$avá mjůzik ?

Ano, je to tak, zvuk jsem kompletne zanedbal. Ani mne to nepripadalo dulezite, ale ted, kdyz nad tim premyslim - to je opravdu vyzva! Zkusim pridat nejaky web AY plugin (Jestli existuje).

Musis mne pak slozit nejakou brutalni AY 3 kanalovou parbu plnou hardwarovych a softwarovych obalek, sumicich cinku a vrcicich obdelniku.

—————

Date: 06/06/2008

By: cream

Subject: Re: Re: Gde je ta legendarní CHR$avá mjůzik ?

Oh, díky za bezmeznou důvěru, ale nevím zda by bylo vhodné, aby mé poskvrněné ruce údery do klávesnice Atari komponovali dílo hodné tohoto webu !!! Nicméně, nejsem hoden toho, aby jsi stoupil do mého domu, ale řekni jen slovo a tvá řežba bude zkomponována !!! PS: svého času tvůj nevlastní bratr Hollis, napůl švéd, napůl ital, zkomponoval naprosto brutální dvoutaktní part, ze kterého se mi podlamují nohy ještě teď, když si ho v hlavě přehraju !! Myslím, že ho mám někde v AIFF, tak ho do začátku rád poskytnu !! Je to opravdu pro mne zásadní věc, vzniklá shlukem náhodných událostí, která zcela zvrátila můj zaujatý hudební názor na plody AY !! :-)

—————